369 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

El Aletleri

El aletleri, testere, pense, kerpeten, tornavida, gönye, terazi, metre, kumpas, anahtar, spatula, panç, fırça, maske, tabanca, hortum, bist-hss-sds uçları, cam elmas lar, çekiçler olmak üzere inceleriz yüz bine aşkın çeşit le hizmet veriyoruz hırdavat’ ın usta işi olduğunu Eryıldız kanıtlar işinde ve tecrübesiyle ön plana çıkmış tek hırdavatçıdır.
              
Bahçe makaslar, bahçe hortumları, bahçe fıskiyeleri bulmak zor değildir alyan takımları ve anahtar takımları boy boy bu kategoride mevcuttur takım çantaları boy boy olup istediğiniz ebatta bulabilirsiniz silikon tabancaları plastik ve metal olmak üzere 2 çeşitte inceleyebilirsiniz. panç metal 63, 65, 73, 76, 127 olmak üzere ebatları bu şekildedir panç adaptörü 152 mm dir iş güvenlik ekipmanları kask, eldiven, gözlük, kulaklık, ikaz şerit bantı buradan görebilirsiniz.

İşyerimizde ve günlük hayatımızda çeşitli el aletleri kullanırız. El aletleri insan gücüyle veya ona denk enerji kaynağı yardımıyla kullanılabilir. El aletleri insan hayatını oldukça kolaylaştıran eşyalardır. El aletlerini kullanmak çoğu kulananlar için bir o kadar zor fakat bir o kadar da zevkli bir iştir. El aletlerini çeşitli maddeleri sıkıştırmak, karıştırmak, kesmek, düzeltmek, asmak, zımbalamak, delmek, ısıtmak, çevirmek, sürmek, şekil vermek veya işaretlemek için kullanırız. El aletleri, testere, pense, kerpeten, tornavida, gönye, terazi, anahtar, mala, panç, metre, kumpas, anahtar, spatula, panç, fırça, maske,tabanca, hortum, bist-hss-sds uçları, cam elmas lar, çekiçler olarak sıralanılır. El aletleri kullanlar için tehlikeli olabilir ve önlem alınmazsa yaralanmalara da neden olabilir. El aletleri keskin kenarlı, sivri uçlu, kare şeklinde,kıskaç ağızlı ve olağan dışı sıcak veya soğuk olabilir. El aletleriyle çalışırken herhangi bir iş kazasına neden olmamak için, el aletlerini kullanırken uyulması gereken kurallarda vardır. Her ne kadar kullanımı kolay olsada kurallara uyulmadığında ciddi iş kazalarıda ortaya çıkabilir. El aletlerinin kullanımında tehlikelere; tutma yerleri çatlak, gevşek ve parçalanmış aletler, ağzı bozuk anahtarlar, uçları yamulmuş keski aletleri ve yanlış kullanım neden olur. Bu gibi kazaları yaşamamak için emniyet gözlüğü ve eldiven gibi eşyalar kullanılmalı, muhafazaları ve emniyet anahtarları bulunmalıdır.

 


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll