50 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Ankastreler’de Bildiğimiz gibi ocak larda ön plandadırlar. Bunlar teka, silverline ve Siemens olarak markalara bölünebilir. Gazlı ve elektrikli olarak ayrılırlar. Beyaz siyah olarak renkleri mevcuttur güc kalitesine göre ayırlabilirler 3 özlüden başlayıp 5 gözlüye kadar ocak gözleri vardır. Peki bu ocaklar nedir ne görev yapar.Bu ocaklar sayesinde mutfağınızda şık ve hoş bir görüntü oluşacaktır. Her ne kadar seçtiğiniz ocağınız güzel ve hoş olsada mutfağınızın uyumuna göre seçmeniz hem mutfağınız uyumu için hemde sizin için daha iyi olacaktır. Modern ve fonksiyonel tasarımları ile profesyonel pişirmenin farkına varmanın artık zamanı. Hızlı bir şekilde ısıtma, tam kontrol sistemi, cam ocaklar ile yemek pişirmek artık bir eğlenceye dönüşmekte. Çok zarif ve şık tasarımı ile oldukça fonksiyoneldirler. ocak ürünlerinin temizliği fazla efor gerektirmeden fahmetsizce ve oldukça kolay yapılabilmektedir. Bu ocaklar İşlevsellik özellikleri ile size lezzetli yemekler yapmak için zaman ve ilham vermektedir. En son çıkan yeni teknolojiler ile üretilen fırın  tasarımı ile yemek pişirmenin keyfini çıkartmak dahada güzel olmaya başladı.

Ocak Nedir ?

Ocak , ateş yakmaya yarayan üstünde pişirme, ısıtma gibi  amaçlarla kullanılan mutfak eşyalarının arasında yer alır. İcat edildiği tarihten beri insanların hayatını kolaylaştıran ve sağlıklı yaşam sunan bu ocaklar gün geçtikçe daha da kolaylaştırmaya devam ediyor. Evlerimizde yemeklerimizi  pişirmek için kullanmak zorunda olduğumuz bu ocaklar her ne kadar ihtiyaçlarımızı karşılasa da dekorasyon olarak da evlerimizin mükemmeli olmalıdır . Son teknoloji makinelerle üretilen  bu ocaklar evimizin renk uyumuna  uymalıdır . Hızlı bir şekilde ısıtma, tam kontrol sistemi, cam ocaklar ile yemek pişirmek artık bir eğlenceye dönüşmekte.  Siemens, Teka, Silverline ankastre ocakları ile modern ve fonksiyonel tasarımları ile profesyonel pişirmenin farkına varmanın artık zamanı.

Ocak Çeşitleri Nelerdir ?

Ocaklar ısıtma gözlerine göre çeşitlerine ayrılır. Tek gözlü, iki gözlü, dört gibi modelleri mevcuttur. Çeşitli ham maddelerden üretilen teknolojik özellikleri barındıran ocaklar çalışma fonksiyonlarına göre farklılıklar gösterir . Her mutfağın olmazsa olmazı olan Siemens, Teka, Silverline ankastre ocaklar, göze hitap eden tasarımı ve teknolojiden yararlanan gelişmiş yapısı sayesinde mutfağınızın dekorasyonunu farklı bir boyuta taşıyabilir.

Yaptıkları iş dışında bir çok tasarımlara sahip olan Siemens, Teka, Silverline ankastre ocaklar  sizin zevk ve dekorasyon tercihlerinize göre  ürün tercihinizi yaparak satın alabilirsiniz. Yandan kontrollü gazlı, yüksek kaliteli malzeme ve işçilik, çelik ocak ızgara, eşsiz siyah temper camlı tasarım, silindir düğme, kullanım kolaylığı ile modern tasarımı birleştirir . Siemens, Teka, Silverline ankastre ocaklar  modern tasarımları dokunmatik tuşlar ve ekranlar ile daha da cazip olmaya devam ediyor. Farklı boyut ve modelleriyle evinize ve bütçenize uygun Siemens, Teka, Silverline ankastre ocak ürünlerini sitemizden seçip gönül rahatlığıyla alabilirsiniz . Bu ocak ürünleri mutfağınıza ayrı bir güzellik katmaktadır .

Ocak Fiyatları Ne Kadardır ?

Sitemizde Siemens, Teka, Silverline ankastre ocak ürünlerinin bir çok çeşidi vardır. Bu çeşitlere göre ürün fiyatları farklılık gösterir . Değişik model ve özelliklere göre fiyatlar değişebilir. Siemens, Teka, Silverline ankastre ocak ürünleri sitemizde 375tl den başlayan uygun fiyat ve özellikleriyle sitemizde mevcuttur. Ocak fiyatlarını ekilen etkenleri yazacak olursak şöyle de söyleyebiliriz. Ocağın dizaynı ve teknolojik özellikleri de  ocak fiyatlarını etkiler. Aynı  zamanda elektrikli veya gazlı ocak almak sizin isteğinize ve ihtiyacınıza kalmış bir durumdur. Aksi durumlarda doğalgaz kesintisi gibi durum olduğunda elektrikli gözü kullanmak , tam tersi durumlarda da gaz ile çalışan bölümlerin aktif olması sizler açısından avantajlı olacaktır. Gaz yada tüp ile çalışan ocaklar normal mutfaklar için idealdir. Bu ocak gözlerinin değişmesi (artması veya azalması ) ve çalışma seçenekleri  durumunda  fiyatlarda yine değişiklik olacaktır 


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll