9 ürün bulundu. 1 - 9 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Mikro dalga kategorimizde bulunan fırınlar silverline ve teka markalarından oluşmaktadır. Beyaz ve siyah şeklinde renk çeşitliliğine sahiptir. Hızlı pişirme ayarlanılabilir pişirme süreleri olsun dijital saatleri wolt gücü çocuk kilitleri olsun mikro dalgalarımızda geçerlidir. Mikrodalga nedir kısaca anlatalım; Mikrodalga, dalga boylarında bir milimetre ile bir metre arasında değişen elektromanyetik radyasyon formu; 300 MHz (100 cm) ve 300 GHz (0.1 cm) arasındaki frekansları kapsar. "Mikrodalga" sözü elektromanyetik dalganın dalga boyunun 1 metreden kısa olduğu frekansları tanımlar. Dalga boyunun 1 cm'den kısa olduğu frekanslara (30-300 GHz aralığı) "milimetrik" dalga ismi de verilir. Dalga boyunun 1 mm'den kısa olduğu frekanslara (300-3000 GHz) "submilimetrik" dalga ismi verilir. dijital saatleri wolt gücü çocuk kilitleri mikrodalgalarda olması gereken unsurlardır. Duvar tipi bacalı davlumbazların kullanımı oldukça kolay bir şekilde sağlanmaktadır. Ayrıca kurulması son derece kolay olması ile birlikte mutfaklarınızda müthiş bir görünüm kazandırır. Özel filtreleri sayesinde geniş yüzeydeki kokuları hızlıca giderir ve mutfağınıza temiz bir hava sağlamaktadır. Tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı davlumbazlardan oluşan çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Modern son teknoloji motorlarla üretilmiş yapısı sayesinde yüksek emiş gücü performansı ile birlikte minimum ses yapısı birleşmektedir.

Mikrodalga Nedir ?

Az zaman harcayarak mükemmel lezzetler yaratmamızı sağlayan ürünlerden biri de Silverline mikrodalga fırınlardır. Farklı bir pişirme tekniğine sahip bu fırınlar ile ilgili biraz bilgi vermek gerekirse; Nasıl pişirir? Silverline Mikrodalga fırın, su moleküllerinin yer değiştirmesi yöntemiyle pişirme sağlar. Yani yiyecekleri ne kızartır, ne de haşlar. Lezzeti yoğun olarak korumak için yiyecekler ağızları kapalı olarak pişirilmelidir. Silverline Mikrodalga, dalga boylarında bir milimetre ile bir metre arasında değişen elektromanyetik radyasyon formu; 300 MHz (100 cm) ve 300 GHz (0.1 cm) arasındaki frekansları kapsar.  Yiyeceklerin eşit pişmesini sağlamak için pişireceğiniz yiyeceği doğramanızda fayda var. Mikrodalga fırında pişen yemeklerin pişme süreleri ve lezzetlerini malzemelerin ebadı ve şekillerinden tutun da pişirme kabına nasıl yerleştirildiklerine, malzemelerin oda sıcaklığında oluşlarından buzdolabından direk çıkışlarına kadar bir sürü faktör etkiler.

Mikrodalga Fırın Zararlı Mıdır ?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Silverline mikrodalga fırınlar belirli bir frekans değerinde radyo dalgalarıyla çalışır. Mikrodalga fırınlarının çalışma esnasında ortaya çıkan elektromanyetik bir radyasyon çıkar fakat bu çıkan radyasyon insan hayatını hiçbir şekilde etkilemez. Aynı şekilde Silverline Mikrodalga fırınlarda ki pişirilen besinler radyasyon dan etkilenmez ve bozulmazlar. Silverline Mikrodalga fırınlar içlerinde barındırdıkları radyo manyetik dalgalı dışarı salmayacak şekilde özel malzemelerden üretilmiştir. Her ne kadar da güvenilir ürünler olsa da Silverline mikrodalga çalışırken yakından bakmamak tavsiye edilir. Bir diğer önemli nokta ise Silverline mikrodalga fırınlarının içinde bulunan BPA kanserojen maddesinin bulunması bundan dolayı mikrodalga fırınların içine plastik herhangi bir ürün konulmaması gerekir.

Mikrodalga Fırın Fiyatları

Isıtacağınız besin çeşidine , ağırlığına, ısıtma süresine ve güç kademesine göre Silverline mikrodalga fırın fiyatları değişir.  Besin çeşidine göre özel programları bulunan Silverline mikrodalga fırınlar daha çok tercih edilmelidir. Bazı Silverline mikrodalga fırınlarda güç zaman ve program seçimi mekanik olarak otomatik yapılırken, bazı mikrodalgalarda el ile ekrandan  yapılır. Mekanik  panelli modeller ise Silverline mikrodalga fırının temel işlevlerini yerine getirmesinin yanında,dijital modellere göre daha ucuzdurlar. Silverline Mikrodalga fırınlar solo ve ankastre olmak üzere iki farklı şekildedirler. Bu Silverline mikrodalga ankastreler kendileri için hazırlanan özel gömme dolaplara yerleştirilerek mutfaklarda daha şık ve dekorasyonu tamamlayıcı bir görünme sebep olurlar.Dış yüzeyde parmak izi ve kir tutmayan ürünlerin iç yüzeyde ise hijyen olmasına önem gösterilmelidir. Sitemizde 895tl den başlayan fiyatlarla istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll