46 ürün bulundu. 1 - 24 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Fırın kategorimizde bulunan birbirinden farklı renkler ve çok programlı fırınlar vardır. Siemens, teka, silverline, esty bulunup stoklarımzıda müşterilerimizi bekliyor. Pişirme grubnda bulunan bu ürününümüz fiyatları çok aşağıda olup müşterimize hem sıfır ürün hemde 2 yıl kendi garantisini sağlamaktayız. Ürünler ücretsiz montaj olup servisleri gelip kendi kurulumlarını sağlamaktalar. Çoğumuz fırının ne işe yaradığını insanra ne gibi katkı sağladıgını biliriz. Üstünden kısaca geçmek gerekirse genellikle kurutma, pişirme, tavlama ve ergitme gibi işlemlerin yapıldığı, ısı kaybını önlemek için duvarları izole edilmiş, bir yükleme boşaltma kapısı bulunan kapalı bir sistem diyebiliriz. En son çıkan yeni teknolojiler ile üretilen fırın  tasarımı ile yemek pişirmenin keyfini çıkartmak dahada güzel olmaya başladı. İşlevsellik özellikleri ile size lezzetli yemekler yapmak için zaman ve ilham vermektedir. Pişirme grubu ürünleri son derece şık ve göz alıcı tasarımları ile kaliteli malzemesiyle birlikte mutfaklarınızı en yüksek standartlara getirir. Ayrıca fırının alt ve üst fırın, ızgara, turbo pişirme, alt ısıtma, fan-defrost, fan destekli üst ızgara gibi fırının pişirme seçenekleride insanların kolaylığı yemekerlin de güzelliği açısından oldukça iyi.

Fırın Nedir ?

Fırın yemeklerimizi pişirmek ve ısıtmak için kullandığımız mutfaklarımızın vazgeçilmez eşyalarından biridir. Çeşitli renk ve fonksiyonları  sayesinde mutfakların gözde  parçalarındandır.  Siemens, Teka ve Silverline’nın  bu kaliteli fırın ürünleri hayalinizi de bir hayli süslüyor. Büyük özellik ve model  listesine sahip bu ürünleri evinize ve size uygun olanı seçip alabilirsiniz. Yemeklerimizin lezzetli ve sağlıklı olmasına olanak sağlayan Siemens, Teka, Silverline ankastre mutfak ürünüdür.  Fırınların farklı fonksiyonları ve çeşitli özellikleri vardır. Fırınlar model, genişlik, yükseklik, fırın genişliği, fırın yüksekliği, fırın derinliği, kurma boşluğu genişliği, kurma boşluğu yüksekliği ve ağırlığı gibi ürün detayları da söylenebilir.  Fırınlarda alüminyum tepsi, kombi tel ızgara ve üniversal tava gibi aksesuarlarda mevcuttur.

Fırın Nasıl Kullanılır ?

Aldığınız ürünü kullanma kılavuzundan yardım alarak da kullanabilirsiniz. Siemens, Teka, Silverline ankastre fırınların kullanımı oldukça kolaydır. Üzerindeki derecelerle fırınınızı aktif hale getirip rahatça yemeklerinizi pişirip ısıtabilirsiniz. Siemens, Teka, Silverline fırınlarında ayrıca elektronik saat, çocuk emniyet tuşu, manuel hızlı ısıtma , bağlantı kablosu  ve fişi bulunmakta .isterseniz bu özellikleri kullanarak dilediğinizi yapabilirsiniz. Fırınlar pişirme öncesi  10-15dk kadar ön ısıtma gerektirir. Fanlı pişirme sayesinde fırının verdiği ısı cihazın her yerine dağılır. Böylece yemeklerinizin her tarafı aynı ısıyı alır ve eşit pişerek mükemmel  yemekler sağlar.

Fırın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Satın alımlarda fırınlara dikkat etmemiz gereken özellikler fırının ısısı, gerekse fırının yaptığı elektrik yalıtımın iyi olmasıdır. Fırının temiz kalması için temizlerken her yere ulaşılması gerekmektedir. Yemekleriniz pişerken yakından kontrol etmek için fırın camının dayanıklı ve içeriyi güzel göstermesi gerekmektedir. Fırın alırken fırının içerisinde ki aksesuarların mutlaka olmasına dikkat edilmeli. Can güvenliğiniz açısından ,ocak bölmeleri, bir sebepten dolayı alev söndüğünde gaz emniyet kemerinin bulunmasına dikkat edilmeli.  Isı kontrolünü kolayca yapabileceğiniz bir fırın istiyorsanız, elektrikli fırınları tercih etmelisiniz. Ancak yine de satın alırken fırınınızın enerji seviyelerine dikkat etmelisiniz.

Fırın Fiyatları Ne Kadar?

Fırın fiyatları marka,fonksiyon, model  ve tasarım olarak inceleyebiliriz. Sitemizde Siemens , Teka, Silverline ankastre fırınlar 600tl den başlayan fiyatlar ile istediğiniz fırını alabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve bütçenize uygun olan ürünü sitemizde dolaşarak rahatça bulabilir ve alabilirsiniz. Fırınlarda özellik arttıkça fiyat da artmaktadır. Fırınlar en iyi sonuçlar için modern pişirme kolaylıkları sunar. 4D hotAir: esnek pişirme seviyesi  sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.TFT dokunmatik ekran: kullanıcı dostu menü, ecoClean plus: özel kaplama sayesinde eforsuz temizlik gibi seçeneklerde ürün fiyatlarını etkilemektedir.  Ürün fiyatını etkileyen bir diğer özellik ise, fırının enerji sınıfıdır. Enerji tasarruflu ürünler tercih etmeniz, mutfakta daha az enerji harcayarak elektrik kullanımından tasarruf sağlayabilirsiniz.

 

 


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll