3 ürün bulundu. 1 - 3 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Siemens’in kalitesi altında bulunan elektrikli süpürgelerimiz beyaz renkte olup çekip güçleri çok daha iyidir. Fazla çeşitliği bulunmayan bu ürünümüz 1800 wolt’tur toz torbalıdır. 2 yıl garantisi bulunup orijinal üründür.Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. elektrikli süpürgeler yüksek ve etkileyici performansı ile temizlik yaparken süpürme işlerinizi eğlenceye dönüştürmektedir. Farklı her türde ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde kusursuz sonuç 
vermektedir. Hızlı bir temizlik işi için süpürgelerin büyük çaplı evler için son derece uygun sessiz çalışan özellikleri mevcuttur. Elektrikli süpürgeler rahat ve kolay kullanım yapısı ile süpürme işini oldukça zevkli hale dönüştürmektedir. Geliştirilmiş son teknoloji üretimi ile mümkün olduğu kadar basit bir şekilde yüksek performansda süpürme gerçekleştirir. Yüksek verimliliği ile milyonlarca insanın hayatını kolaylaştırmaktadır.elektrikli süpürgeler düşük seviyedeki enerjide yüksek performans gösterir. Modern ve şık tasarım çeşitleri ile titiz işçiliklerde sizleri etkilemektedir.

Elektrikli Süpürge Fiyatları

Evde ve işte hijyen bakımından en önemli yardımcımız olan elektrikli süpürgelerin fiyatları özellikleri ve modellerine göre farklılık gösterir. Elektrik süpürgelerin fiyatları emiş gücü, süpürgenin markası ve modelline göre değişiyor.

Süpürge satın almadan önce gereksinimlerinizi belirlemeniz, sizin için en doğru ürünü seçmenizi kolaylaştırabilir. Büyük bir yeri temizlemek istiyor iseniz ona göre haznesi büyük bir süpürge, küçük bir alanı temizlemek istiyor iseniz ona göre de haznesi küçük süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Süpürge alınırken süpürgenin özellikleri incelenmelidir.

Astımınız veya toza karşı alerjiniz  var ise ona göre kaliteli filtre sistemi seçilmelidir. Bebek veya küçük çocuğunuz var ise sessiz süpürgeleri tercih etmenizde fayda var. Sitemizde elektrikli süpürge fiyatları 650TL -1.100TL arasındadır.

Elektrikli Süpürge Nedir?

Elektrikli süpürge, ortamdaki katı ve sıvı maddeleri emip uzaklaştırmaya yarayan bir ev aletidir. Elektrikli süpürgeler yüksek ve etkileyici performansı ile temizlik yaparken süpürme işlerinizi eğlenceli bir hale dönüştürmektedir. Farklı her türde ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanmış yapısı sayesinde kusursuz sonuç vermektedir. Hızlı bir temizlik işi için süpürgelerin büyük çaplı evler için son derece uygun sessiz çalışan özellikleri mevcuttur.

Elektrikli süpürgeler rahat ve kolay kullanım yapısı ile süpürme işini oldukça zevkli hale dönüştürmektedir. Geliştirilmiş son teknoloji üretimi ile mümkün olduğu kadar basit bir şekilde yüksek performans da süpürme gerçekleştirir. Yüksek verimliliği ile milyonlarca insanın hayatını kolaylaştırmaktadır. Elektrikli süpürgeler  düşük seviye enerjilerde de yüksek performans gösterir. Modern ve şık tasarım çeşitleri ile titiz işçiliklerde sizleri etkilemektedir .

Elektrikli Süpürge Modelleri

Elektrikli süpürgeler kullanım şekillerine göre dikey ve yatay olarak ikiye ayrılır. Her iki modelde de HEPA adı verilen filtre sistemi vardır. Bu filtre sistemi astım veya alerjiyi tetikleyen partiküllerin makineden dışarıya çıkmamasını sağlıyor .

Toz torbalı, torbasız ve su filtreli süpürgelerin bazıların da HEPA adlı filtre sistemi kullanılır. Farklı filtre sistemleri de mevcuttur. Bu sistemler arasında yıkanabilir filtreler ve yıkanamayan filtreler bulunur. Elektrikli süpürgeleri en üst verimde kullanabilmek için düzenli olarak temizlik yapılmalıdır. Cihazın daha uzun süre kullanabilinmesi için yıkanamayan filtreler belli bir süre sonra değiştirilmelidir. 

Elektrikli süpürgelerin çeşitli yüzeyleri süpürmesi için farklı başlıklar bulunur. Bu başlıklar arasında; Köşeli zeminler için üçgen başlıklar, Beton, fayans ve parke gibi sert zeminleri temizlemek için ince ve yumuşak başlıklar,  Evcil hayvan sahipleri için tüy toplayıcı başlıklar kullanılır


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll