7 ürün bulundu. 1 - 7 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Elektrikli mutfak aletleri narenciye sıkcağı ve doğrayıcıdan oluşmaktadır. Simens kalitesi altında bulunan bu ürünler doğrayıcı gücü ve sıkıcak kısmı gayet iyidir ve kuvvetlidir. Ürünlerimiz stoklarımızda müşterilerimiz bekliyor Eryıldız hırdavat müşterilerine daima kaliteli alışveriş sunar. narenciye sıkacağı sayesinde kendinize sağlıklı meyve sularını küçük bir çaba ile evde yapma imkanı sunmaktadır. Meyvenin tüm tazeliğini kendi zevkinize göre meyveleri karıştırarak çeşitler bulabilirsiniz. Narenciye sıkacağı sayesinde sağlıklı meyve suyu keyfinin tadına varın. İşlem sırasında maksimum meyve suyu çıkarmanızda yardımcı olan elektrikli mutfak aleti ürünüdür. Geniş şeffaf haznesi sayesinde tek seferde 1.5 litreye kadar meyve sualrı elde edebilirsiniz. Mutfaklarda son derece tercih edilen, oldukça kullanışlı ve damlatma karşıtı başlığı sayesinde can sıkan damlatmaları önler. Bunun sayesinde sıkma işleminden sonra temiz ve hoş bir çalışma tezgahı bırakmaktadır. Ergonomik ve şık tasarımı sayesinde kullanması oldukça kolaydır. 
Tasarımı ile mutfaklarınızda oldukça az yer kaplamaktadır. Fazla yer kaplamayan tasarımı ile mutfağınızın bir köşesinde rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. 

Elektrikli Mutfak Aletleri Nedir?

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber insanların özellikle kadınların uzun süre zamanını harcadığı mutfaklardan çıkma vakti geldi. Elektrikli mutfak ürünleri sayesinde kısa zamanda büyük işler başarmaya başladık. Günümüzde farklı tasarım ve renk seçenekleri ile de sunulan elektrikli mutfak aletleri mutfaklarımızın da dekorasyon görevini de üstlenir. Elektrikli mutfak aletlerin çeşitli modelleri ve fonksiyonları sayesinde uzun sürecek olan bir işlevin süresini kısaltmış oluruz.

Kahvaltılarda, Misafir günlerinde veya temizlikten sonra her an elinizin altın da olan mutfak aletleri sayesinde rahatça yemeklerimizi yapabiliriz. Hem pratik hem de dekoratif görünüşleri sayesinde , Mutfakta keyifli zaman geçirirsiniz.

Elektrikli Mutfak Aletleri Nasıl Seçilmelidir?

Mutfak aletlerinin bin bir çeşitleri ve modelleri vardır. Bu yüzden bazen mutfak alet seçimlerinde kararsız kalabiliriz. Gündelik hayatta yaptığımız işlevlerden yola çıkar isek mutfak aleti almak daha kolaylaşır. Alacağımız mutfak aletlerini seçerken fazla özelliği var mı diye değil “bu özellikler işime yarayacak mı” sorusunu sorar isek hem tam anlamıyla gereken mutfak aletini seçmiş oluruz hem de tasarruf etmiş oluruz.

Elektrikli Mutfak Aletleri Nelerdir ?

Elektrikli mutfak aletleri bunlardır; Çay makinesi, Kahve Makinesi, Blender, Tost Makineleri, Mutfak şefi,  Meyve Sıkıcıları, Fritözler, Mini/Midi fırınlar, Buharlı pişiriciler,  Doğrayıcılar ve Rondolar, Elektrikli Izgara-barbekü makineleri, Elektrikli tencere ve tavalar, Ekmek kızartıcılar, Ekmek yapma makineleri, Mısır patlatma makineleri,  Mikserler,  Su Isıtıcıları, Waffle robotları, Yoğurt makineleri, Yumurta pişirme cihazları, Dondurma makineleri,  denilebilir. Bu gibi aletler hayatımızı kolaylaştırmak ve zaman kazandırmak için idealdir.

Elektrikli Mutfak Aletleri Nasıl Olmalıdır?

Elektrikli ev aletlerinin sunduğu model, boyut, malzeme ve kullanım alanına göre çeşitlilik gösterir. Bazı ürünlerin sadece bir işlevi olurken bazı ürünlerin ise çok işlevi olur. Sizin için en ideal ürün, ihtiyacınızı karşılamasıdır.

Renk, boyut, ve tasarım açısından ürünü değerlendirirken, ürünün özelliklerin bakmayı unutmamalıyız. Ürünlerin parçalara ayrılması hijyenik bakımından önemlidir. Ürün tercihlerinde markalarda önemli bir rol oynar. Seçtiğiniz markanın servis koşullarını araştırmak da fayda var. Geniş ailelere çok fonksiyonlu ve geniş ürünler idealken, küçük ailelere az fonksiyonlu ve mini ürünler idealdir. 


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll