15 ürün bulundu. 1 - 15 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Çamaşır makinelerinde tek bir marka ile çalışmaktayız. Siemens ile vermiş olduğu kaliteden dolayı müşterilerimize iyi alışverişler sunuyoruz. 5 kg den başlayıp 8 kg a kadar taşıma kapasitesleri vardır. Renkleri beyaz ve inox olup hepsi A sınıfıdır a+ dan başlayıp A+++ ‘ a kadar gider.

Çamaşır Makinesi Nedir ?

Evlerimizin olmazsa olmazı olan beyaz eşya ürünü Siemens çamaşır makineleri  temizliğimiz için büyük rol yapmakta. Eskilerde elle yıkanan çamaşırlar çoğu ev kadınlarının korkulur rüyası oluyordu. Şimdi ise yeni bir devir başlayarak çamaşırları elle yıkama dönemi bitiyor. Hepimizin bildiği üzere çamaşır makineleri  bizleri büyük bir dertten kurtarır. Çamaşırlarımızın hiç yorulmadan elimiz değmeden temiz olmasını kim istemez ? bu kolaylığı herkesin tatması gün geçtikçe kolaylaşıyor. Siemens çamaşır makineleri çamaşırlarımızı yıkar ve bizlere kolaylık sağlayarak hem zaman kazandırır hem de yorulmamızı engeller. Kazanılan bu vakit de evinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Çamaşırlar dert olmasın diye her geçen zaman yeni teknoloji  ile çamaşır makineleri  üretilmeye devam ediyor. Yapılması gereken evinize ve size uygun olan ürünü almak.

Çamaşır Makinesi Fiyatları Ne Kadar ?

Ürün fiyatlarını etkileyen  özelliklerden biri Çamaşır makinesinin kilogramıdır. Ne kadar  kilogram kapasitesi  varsa ona göre fiyatları da değişebilir. Birçok kilogram seçeneği bulunan çamaşır makinelerinin  genellikle 6 ve 9 kilogram seçenekleri bulunmakta.  Sitemizde 995tl den başlayan fiyatlarla istediğiniz özellikte ki Siemens çamaşır makinelerini seçip alabilirsiniz. Küçük ailelere 6 kilogram yeterken geniş ve büyük ailelere de 9 kilogram yetmekte. Kilogram gibi program seçenekleri de Siemens çamaşır fiyatlarını etkiler. Önemli olan hangi sıklıkta çalıştırdığınızdır. Kilogram ve program dışında Siemens çamaşır makinelerinin sunduğu teknolojik yenilik ve fonksiyonlar çamaşır fiyatlarını da etkilemektedir. Enerji tasarrufu sağlayan A++ ve A+++ gibi özellikler de çamaşır fiyatlarını etkileyen seçeneklerdendir.

Çamaşır Makinesi Nasıl Çalışır ?

Günümüzde kullanılan Siemens çamaşır makineleri oldukça akıllı. Öncelerde kullanılan makinelerde yatay tambur şimdi ise dik olarak kullanılıyor. Siemens Çamaşır makineleri akıllı olduğundan çamaşırları kolayca yıkıyor. Tamburu çevirmek için elektrik motoru, suyu boşaltmak için su motoru ve birkaç elektronik devre ve su doldurmak için valf kullanılır. Çamaşır makinelerinin üzerinde birçok düğme bulunmakta. Bunlar yıkama süreleri, su sıcaklıkları, sıkma şiddeti ve kumaşların türlerine göre yıkama yapan programları ayarlamak için kullanılır. Siemens Çamaşır makineleri aynı anda hem tamburu suyla hem d tamburu hareket ettirebilir. Modern makinelerin birçoğu suyun ısısını ayarlamak için içerisinde ısıtıcı barındırır. Su ısıtıcısı bulunmayan çamaşır makineleri ise su sıcaklığı ayarlayabilmek için makine sıcak ve soğuk su musluklarına birlikte bağlanır.

Çamaşır Makineleri  Nasıl Temizlenir ?

Çamaşır makineleri sürekli olarak ıslak olduğu için bakteri üremeye uygun yerdir. Zaman içerisinde temizlenmeyen çamaşır makineleri küflenmeye ve kireçlenmeye başlayabilir. Bu gibi sorunlar çamaşır makinenizin ömrünü kısaltır ve faturalara fiyat artışı yansır. Bu durumları yaşamak kimse istemez bu yüzden 2-3 ayda bir makine aksanını çamaşır atmadan temizlik malzemeleriyle çalıştırarak temizleyebilirsiniz. Bu sayede hem makinenizin kazanını hem de borularını temizlemiş olursunuz.


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll