18 ürün bulundu. 1 - 18 arası gösteriliyor.
Sıralama:

En Ucuz Ve Kaliteli Bulaşık Makineleri Nelerdir ?

Mutlu aile gezileri ve sohbetlerinde yenilen yemek sonrası ortaya çıkan bulaşıklar kabus olmasın. Yorulmadan, stres yapmadan bulaşıklarının temiz olmasını kim istemez ?  Bunun için günümüz teknoloji si  ile üretilen yepyeni  Siemens, Teka, Silverline  bulaşık makineleri artık derdinize çare olmayacak. Bir çok farklı kullanım seçeneği  bulunan bu  Siemens, Teka, Silverline  bulaşık makineleri sayesinde  artık zorluk çekmeyeceksiniz.  Bu bulaşık makinelerini alarak hem enerjiden hem de maddiyattan tasarruf etmiş olursunuz.

Hangi Ankastre Bulaşık Makinesi Alınmalı ?

Siemens, Teka, Silverline  bulaşık makinelerinin sitemizde standart ürün ölçüleri bulunmaktadır. Yinede sitemizden inceleyerek hangi boyutta bulaşık makineleri olduğuna bakabilirsiniz. Tabi ki de alacağınız Siemens, Teka, Silverline  ankastre bulaşık makinelerini evinizde yerleştireceğiniz  alanın ölçülerini almanız yeterli olacaktır. Bulaşık makinelerinde dikkat edilmesi gereken bir önemli diğer nokta ise Makinenin kapasitesidir. Yaygın olarak 12 kişilik yemek takımı yıkama kapasitesinde ürünler  bulunsa da, tercihimiz  size uygun kapasitede daha büyük yada daha küçük ürünleri tercih edebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz Siemens, Teka, Silverline  bulaşık makinesinin program sayısı üründen istediğiniz performansı almanız için çok önemlidir. İhtiyaç duyduğunuz da hassas, ekonomik, hızlı, sessiz programlı makineleri tercih etmelisiniz.

Bulaşık Makinesinin Harcadığı enerji ne kadar?

Hepimiz biliriz ki bulaşıkları elde yıkamak oldukça masraflı bir iş bundan çok daha az enerji harcayan bulaşık makineleri  tercih etmemizde en büyük olanaklardan biri. Yaklaşık bir aile haftada iki veya üç defa bulaşık makinesini çalıştırır tabi bu aile kalabalığına göre değişir. Bu çalıştırma sayısına göre ayda yüzde 8-9 enerji tüketimini kapsar. Yüksek enerji kullanımı hem faturalarınızı artırır hem de çevreye zarar  verir. Bundan dolayı bulaşık makinelerini seçerken  dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biride bulaşık makinesinin ne kadar enerji  tükettiğidir. Bu gibi durumlarda Siemens, Teka, Silverline  hem cepte hem de doğaya karşı  dostunuz olur.

Siemens, Teka, Silverline  Ankastre Bulaşık Makineleri  fiyatları ne kadar?

Siemens, Teka, Silverline  ankastre bulaşık makinelerinin fiyatları, bu ürünlerin özelliklerine ve tasarıma göre  değişiklik gösterir. Bu fiyatların değişmesinde en büyük etken şüphesiz makinenin sunduğu program sayısıdır.  Sitemizde 860tl den başlayan fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Bulaşık durumuna göre düşük ya da yüksek sıcaklık, uzun ya da kısa süre ve narin yıkıma ya da fırçalama fonksiyonlarını seçebilirsiniz. Fiyatı etkileyen bir başka özellik ise, bulaşık makinesinin sunduğu teknolojik ve ek özelliklerdir. Tasarım açısından bakıldığında, ergonomik, raf sistemleri ve katlanabilir çatal bıçak sepetlerini seçmek ihtiyacınıza bağlıdır. Mutfağınızın tasarımı ve dekorasyon tercihlerinize bağlı olarak, beyaz ya da ankastre renklerdeki ürünleri satın alabilirsiniz. Sitemizde 800tl den başlayan fiyatlarla istediğiniz bulaşık makinesini alabilirsiniz.

Teka ve esty olmak üzere 2 çeşitliğe sahiptirler. Bulaşık makineleri hem normal olarak hemde yarı ankastre olmak üzere çeşitliliği vardır. Ekeonomik programlarından ötürü suyla karşı yapacağınız tasarruflar sizleri çok çok zengin edebilir. Bulaşık makinesi, evlerde bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik olarak yıkamak, yaşam standardını arttırmak için üretilmiş bir makinedir. İçinde bulunan döner su fıskiyeleri ile deterjanlıktan aldığı deterjanı bulaşıkların üstüne püskürtmektedir. Bulaşıkların temizlenmesini sağlayan ana bileşen, 
deterjanlarındaki kir ve leke çözücü enzimlerdir. Bu enzimlerin çalışması için gerekli olan ısıyı, musluktan aldığı suyu ısıtan makine sağlar. Bulaşık makineleri son derece yenilikçi fikirleri, moder ve şık tasarımları ile hayatı kolaylaştırmaktadır. Ayarlanabilir sepetler ve çekmece seçeneği ile bulaşıklarınızı rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Yenilikçi tasarım ile donatılmış programları sayesinde temzileme sıcaklığını ve yıkama süresini belirlemektedir. Gelişen teknoloji şık panel dizaynı ile mutfağınızın stilini tamamlamaktadır. Göz alıcı tasarımları ve yenilikçi fonksiyonları ile standartları belirler. Bulaşıklarınızı çabuk yıkamakmı istiyorsunuz tek yapmanız gereken size uygun programı seçip keyfinize bakmak.


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll