6 ürün bulundu. 1 - 6 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Aspiratör ailesinden Esty ve White daisy davlumbazlarına sahibiz. Bunlar beyaz ve inox olmak üzere iki renk kategorsinde inceleyebiliriz. Bizde bulunan davlumbazların hepsi çift motorludur. Aspiratör, gaz halindeki akışkanları emmeye ve istenilen ortamdan uzaklaştırmaya yarayan bir fan çeşididir. Aynı zamanda temizleyici anlamındadır. Aspiratör kelimesinin bir diğer anlamı "emmeç" tir. Aspiratörler çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.Basınçlı bölge bileşenleri : debi, hava akış yönü, sızdırma alanları ve akış basıncı meydana getirir. Havada bulunan duman, is, koku vb. yabancı maddeleri emerek dışarı atan veya kendisine bağlayan bir kabın içindeki gazı seyretmeye yada sıkıştırmaya yarayn, içerisinden bir sıvı geçirilerek çalıştırılan alete aspilatör denir. Kullanımı oldukça kolay olan aspilatörler tüm ihtiyaç tiplerine cevap veren ve göz alıcı aspiratörler çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş kullanma alanına sahip olan küçük motorlar bir fazlı olarak imal edilirler. Bu bir fazlı motorlardan bazıları vantilatör ve aspiratörlerde de kullanılır. 

Aspiratör Fiyatları Ne Kadar?

Esty, White Daisy Aspiratörler kapasitelerine ve verdiği özelliklerine göre fiyatları değişir. Ürünün başlıca değişen fiyat nedenleri aspiratörlerin çekiş gücü ve dekoratif tasarımlarındandır . Genellikle standart üretilen bu aspiratörler çift motorludurlar. Dilediğiniz Esty, White Daisy  aspiratörü emiş gücüne bakarak seçip satın alabilirsiniz. Esty, White Daisy Aspiratörlerin emiş gücü metreküp cinsinden gösterilir. Sitemizde 63tl den başlayan fiyatlarla istediğiniz aspiratörü beğenip satın alabilirsiniz. Kademe seviyeleri ürün fiyatları için önemlidir. Kademe olarak  az,orta,yüksek olmak üzere üç farklı şekilde inceleyebiliriz. Aynı zamanda hava filtrelerinin kirlenip kirlenmediğini uyaran alarm sistemi de mevcuttur. Ayarlanabilir zaman göstergeleri  ve  enerji tasarruf gibi özelliklere de ulaşılabilir .

 Esty, White Daisy Aspiratör nedir ?

Esty, White Daisy Aspiratör, gaz halindeki akışkanları emmeye ve istenilen ortamdan uzaklaştırmaya yarayan bir fan çeşididir. Aynı zamanda temizleyici anlamındadır. Esty, White Daisy Aspiratör kelimesinin bir diğer anlamı "emmeç" tir.  Esty, White Daisy Aspiratörler çeşitli yerlerde kullanılmaktadır.Basınçlı bölge bileşenleri : debi, hava akış yönü, sızdırma alanları ve akış basıncı meydana getirir. Havada bulunan duman, is, koku vb. yabancı maddeleri emerek dışarı atan veya kendisine bağlayan bir kabın içindeki gazı seyretmeye yada sıkıştırmaya yarayan, içerisinden bir sıvı geçirilerek çalıştırılan alete aspiratör denir. Kullanımı oldukça kolay olan aspiratörler tüm ihtiyaç tiplerine cevap  veren ve göz alıcı Esty, White Daisy aspiratörler çok geniş kapsamlı ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş kullanma alanına sahip olan küçük motorlar bir fazlı olarak  imal edilirler. Bu bir fazlı motorlardan bazıları vantilatör ve aspiratörlerde de kullanılır. Esty, White Daisy Aspiratörler göz zevkinize ve dekorasyon tercihinize göre klasik yada sürgülü olabilir .

Aspiratör  Nasıl Çalışır ?

Yemek piştikten sonra oluşan pis kokular ,yağ gibi çeşitli istenmeyen kokuları bulunduğu ortamdan uzaklaştırmaya yarayan mutfak aletidir. Aspiratör ortamda bulunan  sarımsak,soğan gibi ağır kokuları filtresine hapseder ve yayılmasını önler. Bu Esty, White Daisy aspiratörler sayesinde ocak başında yemek yaparken zorluk çekmeyeceksiniz.Aspiratörün lambaları ocağı aydınlatarak size ferah bir ortam sunar. Esty, White Daisy Aspiratörlerin emiş gücü ile çalışan fan sayesinde ortamda bulunan kötü kokuları bünyesine çeker . Esty, White Daisy Aspiratörler kullanıma  bağlı olarak bacalı ve bacasız iki farklı şekilde tercih edilebilir. Bacasız modellerde carbon filtre kullanılır ve koku filtrelere hapsolur. Bacalıda ise koku evin dışına salınır. Esty, White Daisy Aspiratörlerin belirli aralıklarla temizlenmesi hijyen açısından iyidir .


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll