21 ürün bulundu. 1 - 21 arası gösteriliyor.
Sıralama:

Ankastre Set Nedir ?

Mutfaklarımızın vazgeçilmezleri arasında olan ankastre setler mutfağımızın hem görsel açıdan hem de mutfağımızın temizliği açısından bir bütünlük oluşturmaktadır.  Mutfaklarımızın dekoratif tasarımı açısından büyük görevi üstlenen ankastre set ürünleri tek tek ayrı yerlere monta edilebileceğimiz gibi bir bütün olarak ta set halinde mutfaklarımıza yerleştirebiliriz. Mutfak  dolapları ile uyumları açısından farklı model ve çeşitler ile üretilen setler  fırın, ocak ve davlumbazdan oluşur.

Ankastre Set  Fiyatları ?

Mutfağınızda şık bir görünüm sağlamak için seçeceğiniz ankastre ürünün uyumu ve kullanım avantajlarını göz önünde bulundurmak gerekir. Renk ve model çeşitleri bulunan Siemens, Teka, Silverline, Esty ankastre setler sitemizde 895tl den başlayan fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Dilediğiniz gibi dolaşıp beğendikten sonra satın alabilirsiniz. Genellikle ev hanımlarının gün boyunca zaman harcadığı yer mutfaklardır. Bundan dolayı mutfakta size kolaylık sağlayacak Siemens, Teka, Silverline, Esty ankastre setleri bütçenize uygun seçmek ve almak olacaktır. Model ve ebatlarına göre ürünlerde fiyat değişikliği boy gösterir. Modellerin görünümü , malzemesi ve fonksiyonel  özellikleri  ankastre set fiyatlarını değiştirir.

Ankastre Setler  Nasıl  Temizlenir ?

Ankastre setlerimize hasar vermeden nasıl temizliğini yaparız sorusana şöyle cevap verebiliriz. Yapmamız gereken ilk iş tabi ki de ürünle birlikte gelen kullanma kılavuzunu okumak. Aletleri  süngerin sert tarafıyla silmek ürene zarar verebilir. Ankastre setlerinizi  temizlerken normal bez yerine mikro fiber bez kullanmalısınız. Yemek yaparken oluşan lekeleri kurumadan silmeniz gerekmektedir. Kuruyan lekeleri silmek oldukça zor olacaktır. Ankastre set ürünlerini alırken nasıl kullanılması gerektiğini tavsiyeler ile ve kullanma kılavuzundan bakarak kullanabilirsiniz. Çamaşır suyu, Bulaşık deterjanını çok fazla kullanmamak gerek  aksi takdirde ankastre setlerinizin yüzeyleri aşınabilir. Bakım ürünlerini kullanırken krem halinde olanları değil püskürtmeli veya sıvı olanları tercih edin ve mikro fiber bez ile silin.

Ankastre Setler Nasıl Kurulur  ?

Ankastre set almadan önce mutfağınızda kuracağınız yeri seçmek ve ona göre ankastre set almak olmalıdır. Aksi takdirde aldığınız ürün mutfağınıza sığmayabilir. Her ne kadar kuracağınız yere dikkat etseniz de kuracağınız yerde tehlikeli herhangi bir şey olmaması gerekir.  Elektronik alet veya perde gibi hafif  eşyaların yanında olmaması önemli konudur. Estetik bir görünüş için fırın ve ocağın bulaşık makinesi ve  lavaboya uyumlu olması gereklidir. Mutfağınızda ankastre setleri n yeri belli olduktan sonra , tezgahlar ankastre setlerin ölçülerine göre kesilir ve ürün tam oturacak şekilde ayarlanır. Ürünleri yerleştirdikten sonra oluşan boşluklar sızdırmaz bantla bantlanır, sonra vidalama işleri ile yerine sabitlenir.

Ankastre setler 4 farklı markadan oluşmaktadır. Siemens, teka, silverline ve esty olmak üzere iki markada inceleyebiliriz. Renk çeşitleri vardır fırın, ocak ve davlumbaz olarak satılmaktadır. Fiyatları uygun olup stoklarda müşterilerimizi bekliyor her ürünümüz sıfır kutularında 2 yıl garantilidir.Mutfaklarınızın şık dizaynı için son derece gerekli ankastre seti modelleri tüm çeşit seçenekleri yer almaktadır. Ankastre set seçeneklerimiz ile mutfağınıza uygun olan seti seçmeniz yeterli olacaktır. En son çıkan yeni teknolojileri ile üretilen ankastre set tasarımı ile yemek pişirmenin keyfini çıkarın. Ankastre set ürünleri yemek yapmayı son derece keyifli bir zamana dönüştürmektedir. En son teknolojisi ile üretilmiş, işlevsellik özellikleri ile size lezzetli yemekler yapmak için zaman ve ilham vermektedir. Pişirme grubu ürünleri son derece şık ve göz alıcı tasarımları ile kaliteli malzemesiyle birlikte mutfaklarınızı en yüksek standartlara getirir. Ayrıca hayatı kolaylaştırmaya yardımcı, yemek yapmayı son derece eğlenceye dönüştürerek yaratıcı fikirler ile benzemiştir.

 


Ücretsiz Kargo
500 ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo uygulanmaktdır.
%100 Güvenli Alışveriş
128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.
Kredi Kartı ile Ödeme
Anlaşmalı olduğumuz banka kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.
Ürün İade Hakkı
7 gün içerisinde tüketici yasalarına göre ürün iadesi yapabilirsiniz.
Scroll